Познати личности кои се експерти за „уништување“ на туѓи фотографии

Фотобомбардерите се многу слични на нинџите. За да можат да направат успешна фотобомба, тие треба тивко да се прикрадат, да бидат трпеливи како будистички монах и да имаат добро око за да го препознаат совршениот тајминг. Погледнете ги следниве неколку познати ѕвезди кои ги усовршиле вештините за фотобомбардирање….

Брајан Кренстон и неговиот поранешен партнер во криминал, Арон Пол

Познати личности кои се експерти за „уништување“ на туѓи фотографии

Џесика Бил и нејзиниот здодевен сопруг, Џастин Тимберлејк

Познати личности кои се експерти за „уништување“ на туѓи фотографии

Стивен Спилберг, семејството Сајнфилд и погодете кој? Секако дека Џорџ Клуни!

Познати личности кои се експерти за „уништување“ на туѓи фотографии

Изненадувањето на Лупита Нјонго од неверојатното човечко суштество, Ема Томпсон

Познати личности кои се експерти за „уништување“ на туѓи фотографии

Ен Хатавеј во придружба на нинџата Џаред Лето

Познати личности кои се експерти за „уништување“ на туѓи фотографии

Кендис Камерон Буре се меша во љубовта на Џон Стамос

Познати личности кои се експерти за „уништување“ на туѓи фотографии

Сиена Милер и Кара Делевињ: Модели на работа

Познати личности кои се експерти за „уништување“ на туѓи фотографии

Здраво! Тоа сум јас… Бенедикт Камбербач!

Познати личности кои се експерти за „уништување“ на туѓи фотографии

Бела Торн и Меи Витман… И устата на Кен Џонг

Познати личности кои се експерти за „уништување“ на туѓи фотографии

Фотографијата на Анџелина Џоли не би била целосна без главите на Џек Блек и Дастин Хофман

Познати личности кои се експерти за „уништување“ на туѓи фотографии

Ако овие фотобомби успеаја да ве насмеат, погледнете како е кога познатите ѕвезди упаѓаат во туѓи фотографии.

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар