Поучна приказна: Никогаш не посакувај да не бидеш тоа што си

Поучна приказна: Никогаш не посакувај да не бидеш тоа што си

Колку пати во моментите кога ви е најтешко, сте посакале да бидете во туѓа кожа? Токму ова чувство е опишано во ова четириминутно видео.


Поучна приказна: никогаш не посакувај да не бидеш тоа што си

Оваа поучна приказна е погледната 1,7 милиони пати на Јутјуб, а во неа станува збор за желбата на едно момче и нејзиното остварување.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар