Порно vs. реалност

Погледнете го овој смешен и едукативен стрип на CollegeHumor за разликата помеѓу порно филмовите и реалноста. Авторот доста сликовито ни порачува дека очекувањата што ги подгреват порно филмовите, се далеку од реалноста. 🙂

Порно vs. реалност

Ако не успеа да ве убеди стрипчето, ѕирнете го и ова кусо видео, чија цел е низ мала доза хумор да ги разбие најчестите порно митови.


 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар