Погледнете ги сите убавини на Париз во помалку од три минути

Ова неверојатно видео ќе ви ги претстави сите знаменитости кои задолжително треба да ги посетите доколку појдете во градот на светлината, Париз.

Погледнете ги сите убавини на Париз во помалку од три минути

Без разлика дали некогаш сте го посетиле или пак сакате а не можете да си дозволите, ова видео ќе ве воодушеви. Креатор на видеото е Кирил Неиежмаков кој го претставил градот на фантастичен начин, преку ова тајмлапс видео.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар