Овие кози се забавуваат до бесвест

Чудо е што може да направи едно парче свитливо железо на зелена ливада. Нема потреба од дополнителен коментар – козиве си поминуваат бомбастично. 🙂
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар