Ова слатко кученце е новата ѕвезда на Инстаграм

Ова слатко кученце е новата ѕвезда на Инстаграм

Слаткото кученце Дејзи Реј е новата ѕвезда на Инстаграм. Сигурно и вам ќе ви го разубави денот со смешните фотографии и слатката насмевка. Дејзи Реј ужива да оди на прошетки и да добива подароци, а исто така ужива и да ги прави среќни сите следбеници на нејзиниот профил на Инстаграм.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Daisy Rey (@daisy_rey_dachshund)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Daisy Rey (@daisy_rey_dachshund)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Daisy Rey (@daisy_rey_dachshund)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Daisy Rey (@daisy_rey_dachshund)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Daisy Rey (@daisy_rey_dachshund)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Daisy Rey (@daisy_rey_dachshund)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Daisy Rey (@daisy_rey_dachshund)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Daisy Rey (@daisy_rey_dachshund)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Daisy Rey (@daisy_rey_dachshund)

Погледнете го ова видео од куче како добива имагинарна храна кое сигурно ќе ве насмее и вас.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар