Неверојатни фристајл трикови со фудбалска топка

Видео со млад дечко кој ги покажува своите вештини за манипулирање со фудбалска топка пред публика на отворено… Покрај спектакуларната изведба, музичката подлога е од бесценето значење. 🙂Неверојатни фристајл трикови со фудбалска топкаБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар