Неверојатен роботски танц на дабстеп музика

Иднината пристигна, и тоа побрзо одошто очекувавме. Роботите го презедоа светот. Слушаат дабстеп и се неверојатно талентирани танчери.Неверојатен роботски танц на дабстеп музика

Неверојатни суптилни движења, одлична музика, 5 и пол минути вистинско уживање…

Погледнете повеќе од танчерското искуство на овој талент на неговиот канал на Јутјуб.

Бонус за оние кои се заљубија во траката: Foster The People – Pumped Up Kicks (Butch Clancy Dubstep Remix)

——————————————————————————————————————————————————————–

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар