Направете сами: Спортски градник од машка долна облека

Доколку ви е потребен спортски градник, а немате време да купите, тогаш можете да погледнете во фиоката за долна облека на вашето момче или сопруг.

Направете сами: Спортски градник од машка долна облека

Сè што ви е потребно за изработка на овој градник е еден пар машка долна облека и ножици. Погледнете го видеото за детални инструкции со чија помош за само 1 минута ќе имате нов спортски градник и веднаш ќе можете да се фрлите на вежбање.

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар