Најслатките русокоси близначки на интернет

Најслатките русокоси близначки на интернет

Хели и Брајтон се 6-годишни близначки, кои го привлекоа вниманието на јавноста на интернет со своите неверојатно слатки фотографии на Инстаграм за кои е одговорна нивната мајка Џил. Таа секојдневно поставува нови фотографии од русокосите глави на нејзините деца-близначки на сѐ поголемиот број следачи на нејзиниот профил. Пунџи, плетенчиња, опавчиња, машнички и разни креативни фризури ги красат нивните прекрасни светлоруси главчиња.

Хели и Брајтон учествувале во играта на Инстаграм наречена твининг во рамките на која две личности носат ист стил во текот на еден ден. Погледнете ја галеријата и обидете се да одлучите каде изгледаат најслатко.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар