Најпосакуваните холивудски ергени

Без разлика дали се актери или музичари, во Холивуд се наоѓаат најпосакуваните ергени. Дали и вашиот фаворит се најде на списокот?

Најпосакуваните холивудски ергени

Зак Ефрон, (24 години), актер и пејач

Најпосакуваните холивудски ергени

Рајан Рејнолдс (35 години), актер

Најпосакуваните холивудски ергени

Бредли Купер (37 години), актер

Најпосакуваните холивудски ергени

Џејк Гиленхал (31 година), актер

Најпосакуваните холивудски ергени

Леонардо ди Каприо (37 години), актер

Најпосакуваните холивудски ергени

Тејлор Кич (30 години), актер

Најпосакуваните холивудски ергени

Џо Манганиело (35 години), актер

Најпосакуваните холивудски ергени

Крис Пајн (31 година), актер

Најпосакуваните холивудски ергени

Адријан Гринер (35 години), актер, музичар и режисер

Најпосакуваните холивудски ергени

Крис Еванс (30 години), актер

Најпосакуваните холивудски ергени

Чејс Крафорд (26 години), актер

Најпосакуваните холивудски ергени

Ештон Качер (34 години), актер

Најпосакуваните холивудски ергени

Скот Спидмен (36 години), актер

Најпосакуваните холивудски ергени

Доналд Гловер (28 години), актер, музичар и писател

Најпосакуваните холивудски ергени

Броди Џенер (28 години), телевизиска ѕвезда

Најпосакуваните холивудски ергени

Џош Боуман (24 години), актер

Најпосакуваните холивудски ергени

Лени Кравиц (47 години), музичар

Најпосакуваните холивудски ергени

Рајан Филипе (37 години), актерБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

 1. Име Reply

  Taylor Lautner mi e omilen! Duri cudno mi e sto go nemate vo listava. 🙂

 2. v Reply

  ryan gosling

 3. Ana Reply

  Ian Somerhalder

 4. mex Reply

  Da stvarno. Kaj vi e Rajan Gosling?
  Ocekuvav da bide prv na lista

 5. littlelulu Reply

  Ian Somerhalder i Ed Westwick!

 6. lexie Reply

  Gerard Buttler <3 ви фали на листава ама барем го има Taylor
  Kitsch….

 7. ... Reply

  Рајан Рејнолдс дефинитивно

 8. radmila.slaveva@gmail.com Reply

  a Douglas Booth????

 9. anonimna Reply

  a znaete sho znaci ergen??? nekoi od momcive se daleku od ergeni =]

Остави коментар