Најдобрите забранети реклами за 2012 година

Најдобрите забранети реклами за 2012 година

Како и пред секоја Нова година, така и пред оваа, доаѓа време кога се прогласуваат работите кои биле најдобри во тековната. Секогаш помеѓу омилените теми се рекламите кои биле најголем хит, а во 2012 година навистина се појавија одлични материјали од оваа област.

Најдобрите забранети реклами за 2012 година

Пред вас се наоѓа изборот на десетте најдобри забранети реклами за 2012 година. Уживајте!

1. Фитнес центар2. Тојота


3. Вработување


4. Зомбија


5. Секси маица


6. Порше


7. Хјундаи


8. Исус


9. Премногу секси?


10. Кејт АптонБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. михаела Reply

    пола од рекламиве не ми е јасно зашто се забранeти, баш се добри… посебно таа со бабата зомби 😀

Остави коментар