Најдобрите фотографии од урнебесно вознемирувачкиот предизвик на бради!

Според општото мислење на јавноста, мажите изгледаат подобро со брада. Но, дали тоа навистина е така? Најновиот Интернет предизвик ги поттикнува мажите со брада да споделат селфиња од уникатна перспектива, создавајќи урнебесни и малку вознемирувачки резултати што ќе ве насмеат до солзи! Исто така, во овој предизвик влегол и еден маж без брада (фотографијата е на крајот) и можеме слободно да кажеме зошто тој беше првиот, но и последниот што го сторил тоа!

Продолжете на следната страница за останатите фотографии (и за мажот без брада!)…

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар