Момче прави генијални фотографии со суперхерои

Вајр Хон создава забавни сцени со хероите од Марвел и DC користејќи го само неговиот телефон. Според него секој треба да има хоби, а тој избрал едно од најдобрите. За една фотографија му се потребни околу 30 минути. Неговиот трик е промена на перспективата така што играчките изгледаат големи. Уживајте во неверојатните ремек-дела.

Момче прави генијални фотографии со суперхерои

Момче прави генијални фотографии со суперхерои

Момче прави генијални фотографии со суперхерои

Момче прави генијални фотографии со суперхерои

Момче прави генијални фотографии со суперхерои

Момче прави генијални фотографии со суперхерои

Момче прави генијални фотографии со суперхерои

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар