Мачорот намќор се маскираше за да се сокрие од фановите

Намуртениот мачор (grumpy cat) не може да дигне глава од фановите кои го следат насекаде. Се стекна со толку голема слава што не може на раат да ужива во својата омилена состојба – да дреме со намуртена фаца.Мачорот намќор се маскираше за да се сокрие од фановитеЗа да го одвлече вниманието на папараците, тој се маскираше во неколку изгледи инспирирани од познатите личности. Како резултат на ова се фотографиите во продолжение, а на крајот е и бонус видео кое ги прикажува деталите од фотосесијата.

Мачорот намќор се маскираше за да се сокрие од фановите

Хоакин Финикс

Мачорот намќор се маскираше за да се сокрие од фановите

Хипстер

Мачорот намќор се маскираше за да се сокрие од фановите

Џон Вејн

Мачорот намќор се маскираше за да се сокрие од фановите

Ники Минаж

Мачорот намќор се маскираше за да се сокрие од фановите

Ник Оферман

Мачорот намќор се маскираше за да се сокрие од фановите

Спок

Мачорот намќор се маскираше за да се сокрие од фановите

Се откажувамБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар