Мачки во борба со хеликоптер

Мачките Никита и Бобо имаат проблем со хеликоптерот на нивниот сопственик. Како тие се справуваа со големата пластична „бубачка“, погледнете во видеото. Мачки во борба со хеликоптерВажно е да се напомене дека при снимањето ниту една од мачките не била повредена. На крајот од видеото може да се види и снимка од камера прикачена на самиот хеликоптер.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар