Луксузниот хотел „Ayada“ на Малдивите

Луксузниот хотел „Ayada“ на Малдивите

Луксузниот хотел „Ayada“ на Малдивите е можеби најоптималното тропско место за авантуристички одмор. Сместен во кристално сината вода на Индискиот океан, комплексот е направен во стил на мали колиби и нуди незаборавен поглед кон плажите од ситен бел песок и мирната отворена водна површина.Луксузниот хотел Ayada на МалдивитеДоколку некој од гостите не сака да се капе во солените води на океанот, истото ќе може да го стори во приватните базени кои се во склоп на отворените апартмани. Лежалките со меки перници, интимната атмосфера и прекрасниот ентериер во колибите само дополнително ќе придонесат да уживате во природниот рај кој ќе ве опкружува.Луксузниот хотел Ayada на МалдивитеЛуксузниот хотел Ayada на МалдивитеЛуксузниот хотел Ayada на МалдивитеЛуксузниот хотел Ayada на МалдивитеЛуксузниот хотел Ayada на МалдивитеЛуксузниот хотел Ayada на МалдивитеЛуксузниот хотел Ayada на МалдивитеЛуксузниот хотел Ayada на МалдивитеЛуксузниот хотел Ayada на МалдивитеЛуксузниот хотел Ayada на Малдивите


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Име Reply

    premogu ubavo… megutoa vo juni 9 nokevanja ovde koshtaat 6.500eur i toa najeftina solucija pa se dvizi nagore i do 13.000eur 🙂 bez prevoz

Остави коментар