Луди фотографии што ќе ве натераат да погледнете два пати

Одвреме-навреме, животот може да ви приреди неверојатни случајности, што ви даваат чувство како да сте заглавени во некоја видео игра преполна со грешки. Токму затоа и денес ги издвоивме овие неверојатни дежаву моменти што ќе ве натераат да се запрашате дали потајно живеете во вистинска матрица!

Две верзии од една личност

(1) ludi-fotografii-shto-kje-ve-nateraat-da-poglednete-dva-pati-www.kafepauza.mk

Пријатели за патување

(2) ludi-fotografii-shto-kje-ve-nateraat-da-poglednete-dva-pati-www.kafepauza.mk

Гандалф и Дамблдор во истиот автобус

(3) ludi-fotografii-shto-kje-ve-nateraat-da-poglednete-dva-pati-www.kafepauza.mk

Појас од полицајци

(4) ludi-fotografii-shto-kje-ve-nateraat-da-poglednete-dva-pati-www.kafepauza.mk

Три идентични посетители во кафуле

(5) ludi-fotografii-shto-kje-ve-nateraat-da-poglednete-dva-pati-www.kafepauza.mk

Седум чуда

(6) ludi-fotografii-shto-kje-ve-nateraat-da-poglednete-dva-pati-www.kafepauza.mk

Продолжете на следната страница за повеќе фотографии…

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар