Луда караоке изведба на бензинска станица

Замислете, одите на бензинска да ставите гориво, на екранот над пумпата ТВ водител најнормално си чита вести, и оп – во еден момент ви се обраќа. Ова се случува во видеото подолу, кое е ултраинтересно и екстрасмешно заради реакцијата на човекот кој „наседнал“ на шегата.Луда караоке изведба на бензинска станицаОд него се бара да испее песна за што му ветуваат бесплатно полнење на резервоарот, а тој пак се погодил – љубител на пеење и караоке фан, како едвај да чекал ваква прилика. 🙂 Но, дејството станува уште поинтересно кога во него ќе се вклучат и други „изведувачи“. 🙂Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар