Љубовна приказна… со шишиња од млеко

На прв поглед, сигурно ќе си помислите дека ова е чиста глупост. Но, погледнете го ова кратко видео и ќе се уверите во спротивното. Целото видео е своевидна рекламна кампања за да се поттикне свеста за рециклирање кај луѓето. Не двоумете се, погледнете го:

Љубовна приказна ... со шишиња од млекоБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар