Љубителите на книгите ќе се согласат

Без разлика дали читате редовно или одвреме-навреме знаете да се занесете во добра книга, ова веројатно некогаш ви се има случено.

Ќе почитам малку пред спиење...

Ќе почитам малку пред спиење…

Уау, станува добро. Ај ќе прочитам уште една глава.

Уау, станува добро. Ај ќе прочитам уште една глава.

Молам? Не можам сега да ја оставам.

Молам? Не можам сега да ја оставам.

Ја прочитав цела!

Ја прочитав цела!Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар