Лаги кои сите редовно ги кажуваме

Лаги кои сите редовно ги кажуваме

Од утре со сигурност почнувам да вежбам.

Лаги кои сите редовно ги кажуваме

Не бе уживај, не сум ти лута.

Лаги кои сите редовно ги кажуваме

И мене ми е мило што те гледам.

Лаги кои сите редовно ги кажуваме

Не бе, супер си облечена. Не е провокативно.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар