Кул изненадување во лименка Кока-кола

Фабриката на радоста продолжува со силниот и ефикасен маркетинг. Овој пат се посвети на лименките Кока-кола. Направила одличен редизајн, преку кој најдобро го оправдува сопственото мото „споделете радост“…(1) Кул изненадување во лименка Кока-колаНема да ви ги откриеме деталите, за да не ви го расипеме изненадувањето. Погледнете за што се работи. 🙂Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. laura Reply

    kamo da gi imase i kaj nas am anasive ke gi prodavaat 1 za 25 mesto dve polovini za 25den

Остави коментар