Кученце кое бакнува риба стана главна мета на Фотошоп експертите

Кученце кое бакнува риба стана главна мета на Фотошоп експертите

Понекогаш се случува да се родат необични пријателства меѓу животните , но љубовта меѓу два различни вида животни е навистина ретка. Некој успеал да го овековечи бакнежот меѓу ова кученце и рибата на фотографија, по што таа станала главна инспирација за луѓето кои се занимаваат со Фотошоп.

Кученце кое бакнува риба стана главна мета на Фотошоп експертите

Овие две љубовни птички станаа главни ѕвезди во познатите романтични филмски сцени, па дури и си добија нивна свадбена фотографија. Погледнете ги овие урнебесни фотографии и станете дел од нивната љубовна приказна…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар