Креативен начин за новогодишно завиткување на „Iphone 5s“

Камуфлирањето подароци не е нешто ново, најчесто со цел од нешто најобично да излезе дека е нешто огромно и спектакуларно. Овој креативен корисник на „Reddit“, завиткувањето на новогодишните подароци го однел на едно сосема ново ниво. Тој ни покажува како да завиткате „Iphone 5s“ со цел да ги изненадите вашите најблиски.

Креативен начин за новогодишно завиткување на Iphone 5s

Камуфлирањето на подарокот е одлично нешто, но секогаш е подобро да направите тој да изгледа полошо отколку што е. На овој начин реакцијата на тој за кого е наменет, ќе биде бесценета и незаборавна.

Креативен начин за новогодишно завиткување на Iphone 5s Креативен начин за новогодишно завиткување на Iphone 5s Креативен начин за новогодишно завиткување на Iphone 5s Креативен начин за новогодишно завиткување на Iphone 5s Креативен начин за новогодишно завиткување на Iphone 5s Креативен начин за новогодишно завиткување на Iphone 5s Креативен начин за новогодишно завиткување на Iphone 5s Креативен начин за новогодишно завиткување на Iphone 5s


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар