Кога пластичната операција ќе тргне наопаку...

Кога пластичната операција ќе тргне наопаку…

Природната убавина е секогаш најдобрата опција. Но славните личности не мислат така. За многу од нив, стареењето и брчките не се дел од изборот, па се одлучуваат на пластични операции кои, за жал, не секогаш се покажуваат како успешни. Во продолжение може да ги погледнете 15-те најнеуспешни пластични операции кои ги направиле познатите.

Доли Партон

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран електроинженер по телекомуникации кој во слободно време обожава да пишува. Животен сон ѝ е да го прошета целиот свет уживајќи во добра книга и пријатно друштво. Настојува од секоја ситуација да го извлече најдоброто и не може да замисли денот да ѝ започне без шолја вкусно кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар