Кога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облеката

Знаеме дека паровите колку подолго се заедно, толку повеќе наликуваат еден на друг. Имаат слични стилови, но не и исти парчиња облека. Кога и тоа би го надминале, реалноста би изгледала вака:

Кога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облекатаКога љубовните двојки ќе си ги заменат улогите и облеката


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. Ana Reply

    lele losooo 😀 xaxax

Остави коментар