Кога денот и ноќта стануваат пријатели

Кога денот и ноќта стануваат пријатели

Често велиме: „тие се различни како ден и ноќ“, што не е воопшто чудно, нели? Сепак, иако некои повеќе уживаат во денот, други се ноќни птици, денот и ноќта заедно ја прават вистинската комбинација која на сите ни треба.

Кога денот и ноќта стануваат пријатели

Оваа приказна е производ на студиото Пиксар. Филмот ја имаше својата премиера лани летоска, заедно со познатиот „Приказна за играчките 3“ (Тoy Story 3), а претставува нешто досега невидено од Пиксар, спој на 2Д и 3Д анимација. Уживајте!
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Tole Reply

    hahahhaahhaha !!!!

  2. KATE Reply

    ZAKON 😀

Остави коментар