Како татко ја спрема својата ќерка за на училиште?

Ова видео стана инстантен хит на Јутјуб, а на него можете да погледнете еден многу снаодлив татко. Тој смислил многу креативен начин како на својата ќеркичка да ѝ врзе совршено опавче за само 5 секунди.

Како татко ја спрема својата ќерка за на училиште?


 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар