Како реагираат дечиња кои првпат јадат сладолед?

Видеото на кое дечиња првпат во животот вкусуваат сладолед, за кус период стана вистински хит на интернет.

Како реагираат дечиња кои првпат јадат сладолед?

Луѓето кои стојат зад ова видео успеале да соберат деца кои досега немале пробано сладолед и ги снимиле нивните реакции. Бесценети реакции кои ќе ви го направат денот.


 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар