Како изгледаат познатите ѕвезди на насловните страници, а како во реалниот живот?

За секоја позната личност е вистинска чест да се најде на насловната страница од некое списание, како на пример Вог. Исто така не е тајна дека нивната совршена шминка одзема многу време, како и обработувањето на нивните фотографии со алатки како Фотошоп. Иако сè повеќе и повеќе списанија се обидуваат да го намалат обработувањето на фотографиите, тоа сепак постои. Погледнете како изгледаат ѕвездите на насловните страници, а како изгледаат во реалниот живот.

1. Хајди Клум

Како изгледаат познатите ѕвезди на насловните страници, а како во реалниот живот?

2. Амбер Херд

Како изгледаат познатите ѕвезди на насловните страници, а како во реалниот живот?

3. Лејди Гага

Како изгледаат познатите ѕвезди на насловните страници, а како во реалниот живот?

4. Џесика Алба

Како изгледаат познатите ѕвезди на насловните страници, а како во реалниот живот?

5. Аманда Сејфрид

Како изгледаат познатите ѕвезди на насловните страници, а како во реалниот живот?

6. Кејт Бланшет

Како изгледаат познатите ѕвезди на насловните страници, а како во реалниот живот?

7. Ева Лонгорија

Како изгледаат познатите ѕвезди на насловните страници, а како во реалниот живот?

8. Скарлет Јохансон

Како изгледаат познатите ѕвезди на насловните страници, а како во реалниот живот?

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар