Како би изгледале познатите личности кога би си го промениле полот?

Познатите актери и актерки постојано поминуваат низ промени на изгледот. Кога работат на нов филм, тие се трансформираат толку многу што понекогаш не можеме да ги препознаеме, а не е ништо чудно и тоа што понекогаш минуваат низ привремена промена на полот со помош на шминка и костими. Сега кога ви ја всадивме оваа идеја во глава, сигурно веќе почнавте да замислувате како би изгледале вашите омилени ѕвезди кога би си го промениле полот. Погледнете ги следниве фотографии за да дознаете…

Бенедикт Камбербач

Како би изгледале познатите личности кога би си го промениле полот?

Тилда Свинтон

Како би изгледале познатите личности кога би си го промениле полот?

Кејт Винслет

Како би изгледале познатите личности кога би си го промениле полот?

Џејмс Мекавој

Како би изгледале познатите личности кога би си го промениле полот?

Џозеф Гордон – Левит

Како би изгледале познатите личности кога би си го промениле полот?

Кира Најтли

Како би изгледале познатите личности кога би си го промениле полот?

Киану Ривс

Како би изгледале познатите личности кога би си го промениле полот?

Шарлиз Терон

Како би изгледале познатите личности кога би си го промениле полот?

Емилија Кларк

Како би изгледале познатите личности кога би си го промениле полот?

Даниел Редклиф

Како би изгледале познатите личности кога би си го промениле полот?

Џаред Лето

Како би изгледале познатите личности кога би си го промениле полот?

Илајџа Вуд

Како би изгледале познатите личности кога би си го промениле полот?

Сакате да се насмеете? Погледнете како би изгледале познатите личности кога би ги имале усните на Лана Дел Реј

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар