Кајли Миног со заводлив календар за 2012 година

Австралиската пејачка Кајли Миног пред некоја недела го објави својот календар за 2012 година. Иако во мај наполни 43 години, Кајли сè уште има многу да покаже, како со својот глас, така и со својот сексапил. Календарот е достапен да се купи онлајн на официјалниот веб-сајт на Кајли Миног за само 8 фунти.Кајли Миног со заводлив календар за 2012 годинаНа веб-сајтот kylieonline.org, можете да наидете и на постари календари на Кајли, кои датираат од доцните осумдесети години на минатиот век.Кајли Миног со заводлив календар за 2012 годинаКајли Миног со заводлив календар за 2012 годинаКајли Миног со заводлив календар за 2012 годинаКајли Миног со заводлив календар за 2012 годинаКајли Миног со заводлив календар за 2012 годинаКајли Миног со заводлив календар за 2012 годинаКајли Миног со заводлив календар за 2012 годинаКајли Миног со заводлив календар за 2012 годинаКајли Миног со заводлив календар за 2012 годинаКајли Миног со заводлив календар за 2012 годинаКајли Миног со заводлив календар за 2012 годинаКајли Миног со заводлив календар за 2012 година
———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар