Игра на неделата: Пронајдете пукнатина

Оваа заразна игра може да ви преставува одлична релаксација ова саботно попладне. Навидум обична и неинтересна, сепак штом почнете да ја играте, не ќе можете да престанете.Игра на неделата: Пронајдете пукнатинаИграта се игра само со стрелките од тастатурата, а целта е, пред да се спојат подот и плафонот, да најдете пукнатина каде што ќе можете да се засолните за да не ве згмечат подвижните ѕидови. Како што ќе одминуваат нивоата, времето за мислење ќе се намалува. Агресивната музика само ќе го надополнува уживањето во забавата.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Angelce Reply

    se iznervirav :S

  2. Јаna Reply

    Интересна е : )

Остави коментар