И познатите прават смешни гримаси

И познатите прават смешни гримаси

Зад совршената маска од насмеано и совршено негувано лице којашто познатите мораат да ја носат секаде со себе, сепак зад неа тие се само луѓе, со човечки емоции, реакции и гримаси. Папараците ги уловиле на дело најсмешните фаци коишто ги направиле познатите пред камерите, кои со сигурност ќе ве расположат.

Рајан Гослинг

Рајан Гослинг

Меган Фокс

Меган Фокс

Ема Стоун

Ема Стоун

Џорџ Клуни

Џорџ Клуни

Адел

Адел

Кети Пери

Кети Пери

Никол Кидман

Никол Кидман

Аманда Сејфрид

Аманда Сејфрид

Бен Афлек

Бен Афлек

Блејк Лајвли

Блејк Лајвли

Мадона

Мадона

Кристен Стјуарт

Кристен Стјуарт

Зои Дешанел

Зои Дешанел

Кристина Агилера

Кристина Агилера

Леа Мишел

Леа Мишел

Сандра Булок

Сандра Булок

Пинк

Пинк

Рејчел МекАдамс

Рејчел МекАдамс

Ријана

Ријана

Селена Гомез

Селена Гомез

Џулија Стајлс

Џулија Стајлс

Џејсон Сигел

Џејсон Сигел

Џеси Џеј

Џеси Џеј

Џенифер Гарнер

Џенифер Гарнер

Џим Кери

Џим Кери

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар