Хотелски тераси со неверојатен поглед

Хотелски тераси со неверојатен поглед

Дали би сакале да се одмарате на тераса во некој луксузен хотел додека пред вас се простира неверојатна глетка? Ако е ова ваша омилена активност, тогаш следниве хотелски тераси се совршени за тоа.

Хотелски тераси со неверојатен поглед

Хотелот „Le Meurice“ во Париз, Франција

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„Palazzo Sasso“ во Равело, Италија

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„Pueblo Bonito Pacifica“ во Кабо Сан Лукас, Мексико

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„Curtain Bluff“ во Антигва

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„Londra Palace“ во Венеција, Италија

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„Ladera“ на островот Света Луција

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„Capella Pedregal“ во Лос Кабос, Мексико

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„Kanantik Resort“ во Дангрига, Белизе

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„Mombo and little Mombo camps“ во Мореми, Боцвана

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„Rancho La Puerta“ во Текате, Мексико

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„Taj Lake Palace“ во Удајпур, Индија

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„The Peninsula Beverly Hills“ во Беверли Хилс, Калифорнија

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„Wequassett Resort“ во Кејп Код, Масачусетс

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„Inn at the Market“ во Сиетл, Вашингтон

Хотелски тераси со неверојатен поглед

„Four Seasons Resort“ во Ланаи, Хаваи


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар