Хорор филм во коj главните ликови не носат глупави одлуки

Ова видео претставува трејлер за филм кој за жал никогаш нема да го видиме во кино-салите. Станува збор за хорор филм во кој главните ликови не донесуваат, благо кажано, глупави одлуки. За што станува збор, останува да погледнете во видеото.Хорор филм во коj главните ликови не носат глупави одлукиБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар