Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Слатките торти понекогаш може да донесат и горчливо искрени пораки, но барем и понатаму се вкусни. Погледнете како некои луѓе се осмелуваат да им честитаат роденден, годишнина, бременост или едноставно да им соопштат некоја важна новост на блиските.

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Донесуваш лоши одлуки кога си пијан.

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Не ти е гајле за никого освен за себеси.

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Среќен роденден Џејсон. Иако ти не направи ништо за мојот, сепак те сакам.

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Здраво со еден десерт во момент кога месецот и денот нумерички се совпаѓаат со твоето исфрлање од матка

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Извини што мислев дека си женско

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Ако ништо друго, барем си убава

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Честитки за тинејџерската бременост

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Честито за сексот

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Среќна 3-годишнина! Зошто уште не си ме запросил?

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Фала за сета „тешка работа“ што ја заврши. Можеш да си ја ставиш тортава во резимето.

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Жал ми е што спиев со мајка ти

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Погоди кој е геј

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Извини што ти го ставив во газ

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Се надеваме дека нема да успееш. Ти си веќе мртов за нас.

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Правиш мојот пенис да се чувствува одлично

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Е*и се Џејмс

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Мислам дека треба да се гледаме со други луѓе

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Стар си и имаш мал пенис!

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Не ми е гајле за ништо, сакам само чоколадо и M&M бонбони!

Горчливо искрени пораки испишани на вкусни торти

Изгуби се од тука

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар