Глувче се подготвува за „жежок“ состанок

Глувче се подготвува за „жежок“ состанок

Ова глувче е решено по секоја цена да изгледа перфектно за својот состанок. Најважна од сè му е хигиената, затоа со часови се тушира и никако да престане. А се гледа дека и ужива во тоа. Погледнете го ова видео што ќе ве насмее.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар