Фотографии од луѓе кои се толку фотогенични што веднаш ќе се откажете од вашите селфиња - Part 2

Фотографии од луѓе кои се толку фотогенични што веднаш ќе се откажете од вашите селфиња

Огнена дама

Фотографии од луѓе кои се толку фотогенични што веднаш ќе се откажете од вашите селфиња

Оваа девојка сигурно знае некоја тајна за огнот, па затоа не се плаши од него…

Полициски должности

Фотографии од луѓе кои се толку фотогенични што веднаш ќе се откажете од вашите селфиња

Овој полицаец дефинитивно ја згрешил професијата…

Неверојатна концентрација

Фотографии од луѓе кои се толку фотогенични што веднаш ќе се откажете од вашите селфиња

Таа сигурно вежбала многу штом може да скока без да погледне надолу!

Единствената добра фотографија од обожавател и позната личност

Фотографии од луѓе кои се толку фотогенични што веднаш ќе се откажете од вашите селфиња

Изгледа како обете да се направени од восок! Нивниот изглед е предобар за да биде вистинит!

Совршена поза во сите можни услови

Фотографии од луѓе кои се толку фотогенични што веднаш ќе се откажете од вашите селфиња

Кога ќе ви се случи најлошото нешто во животот, извлечете го најдоброто од целата ситуација!

Се согласувате дека овие луѓе се навистина фотогенични? Продолжете на последната страница за уште неколку вакви фотографии…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар