Еве зошто не смееш да заспиеш на забава

Еве зошто не смееш да заспиеш на забава

Кога се оди на забава секогаш треба да почитувате само едно правило, никогаш не треба да си дозволите први да заспиете. Доколку ви се случи ова, вашите пијани другари, најверојатно ќе си поиграат со вас, ќе ве фотографираат, ќе ви цртаат по лицето, ќе ве мачкаат со паста или нешто слично.

Еве зошто не смееш да заспиеш на забава

Другарите на ова момче инспирирани од мајките кои прават креативни фотографии додека спијат нивните бебиња, решиле да направат една многу интересна фотосесија со него.

Еве зошто не смееш да заспиеш на забава Еве зошто не смееш да заспиеш на забава Еве зошто не смееш да заспиеш на забава Еве зошто не смееш да заспиеш на забава Еве зошто не смееш да заспиеш на забава Еве зошто не смееш да заспиеш на забава Еве зошто не смееш да заспиеш на забава


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар