Двегодишни близначиња заспиваат јадејќи шпагети со болоњезе сос

Двегодишни близначиња заспиваат јадејќи шпагети со болоњезе сос

Двете близначиња Емџеј и Ејџеј, со неполни две години станаа вистинска интернет сензација. Видеото го има направено нивната мајка во еден ресторан каде што тие заспиваат јадејќи шпагети со болоњезе сос.

Двегодишни близначиња заспиваат јадејќи шпагети со болоњезе сос

Таа под видеото прикачено на Јутјуб напишала:

„После долго и напорно утро исполнето со играње во базен и правење песочен замок, моите близнаци не успеаја да останат будни до крајот на ручекот. “
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар