Домашни миленици кои без грижа на совест ги украле љубовните партнери на нивните сопственици

Сите ги сакаме нашите домашни миленици и нема сомнеж дека и тие нѐ сакаат нас. Но, тие понекогаш знаат да се приврзат и за други луѓе, како што се нашите љубовни партнери, на пример. Во тој случај, нивната љубов е толку силна што не сакаат ништо да застане помеѓу нив и нивните омилени луѓе и воопшто не се плашат да го покажат тоа! Погледнете ги следниве урнебесни животни кои без грижа на совест можат да ви ги украдат саканите доколку не внимавате…

Погледот кажува сѐ

Домашни миленици кои без грижа на совест ги украле љубовните партнери на нивните сопственици

Обично животинче кое си спие со девојка му

Домашни миленици кои без грижа на совест ги украле љубовните партнери на нивните сопственици

Оваа мачка не дозволува никој да седне до нејзиното момче

Домашни миленици кои без грижа на совест ги украле љубовните партнери на нивните сопственици

Љубоморно куче

Домашни миленици кои без грижа на совест ги украле љубовните партнери на нивните сопственици

„Таа е моја!“

Домашни миленици кои без грижа на совест ги украле љубовните партнери на нивните сопственици

Продолжете на следната страница за останатите урнебесни фотографии…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар