Дали сте за секс во тројка?

Откако веќе претходно имаат направено слично вакво истражување на тема како мажите и жените реагираат на отворен повик за секс, оваа интересна двојка сега заедно прашува луѓе по улица дали се расположени за тројка.

Дали сте за секс во тројка?На какви сè реакции наидуваат останува на вас да погледнете.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар