Дали овие костими за капење се „најепските“ промашувања?

Дали овие костими за капење се „најепските“ промашувања?

Времето полека се стоплува, па токму затоа и нашите мисли сè повеќе се исполнуваат со плажа и море. Па, ако планирате да патувате некаде каде што има посончева клима, тогаш можеби би требало да ја погледнете оваа нова Пинтерест страница, со цел да видите какви костими за капење се носат ширум светот. И какви модели би требало да носите доколку и вие сакате да се најдете таму. Станува збор за „Epic Fail-Bathing Suits“, создадена од Џоди Варник, во која се наоѓа најголемата колекција на епски промашувања во областа на костимите за капење. Погледнете дел од нив…

(1) Дали овие костими за капење се „најепските“ промашувања?


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар