Бродови кои лебдат над водата

Кристално чистата вода на овие места, ги прикажува овие бродчиња како да лебдат над неа. Едноставно, нема да им верувате на очите.

Бродови кои лебдат над водата Бродови кои лебдат над водата Бродови кои лебдат над водата Бродови кои лебдат над водата Бродови кои лебдат над водата Бродови кои лебдат над водата Бродови кои лебдат над водата Бродови кои лебдат над водата Бродови кои лебдат над водата Бродови кои лебдат над водата Бродови кои лебдат над водата

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар