Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини

Прекрасниот грчки остров Санторини е магично место, идеално за луксузен одмор. Во малото гратче Оиа, посетителите можат да се сместат во софистицираниот и луксузен хотел „Katikies“.

Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини

Доколку сте љубители на светол простор и беспрекорен декор, тогаш дефинитивно ќе се заљубите во овој хотел. Во внатрешноста и надворешноста на хотелот доминира белата боја, што создава перфектен контраст со синото море. Тука ќе се чувствувате како да сте избегале од реалниот свет и како да престојувате во рајот.

Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров СанториниБожествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини

Погледот ќе ви го одземе здивот, комфорот е неизбежен, храната е превкусна, а услугата беспрекорна.

Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини (16) Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини Божествен софистициран хотел на прекрасниот остров Санторини

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар