Бакни ме – очаен сум!

Ова видео го има снимено Блејк Григзби во Лос Анџелес, Калифорнија. На натписот кој го држи во раце пишува „Kiss me – I am desperate“ (Бакни ме – очаен сум), а како ќе реагираат девојките погледнете во видеото.
Бакни ме очаен сумБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Smajli Reply

    Neka proba vo skopje vaka ke go pretepaat 😀

Остави коментар