Авантурите на еден златен ретривер и неговото плишано мече

Ова неодоливо куче се вика господин Мали и има 5 години. Тој обожава да патува и да го истражува секој агол од оваа планета и најсреќен е кога неговиот најдобар пријател, плишаното мече, е покрај него на овие авантури. Тие заедно лудо се забавуваат и си поминуваат подобро одошто некој некогаш би можел да замисли. Погледнете…

(1) Авантурите на еден златен ретривер и неговото плишаното мече (2) Авантурите на еден златен ретривер и неговото плишаното мече


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар