Ангелите на Victoria’s secret ни посакуваат среќни празници

Петте беспрекорни убавици и овојпат не заборавија да нè поздрават со слатка и заводлива новогодишна честитка. Со празнично видео, во кое тие се обидуваат да ја испеат песната „Jingle Bells“, ни посакуваат среќни празници.Ангелите на Victoria’s secret ни посакуваат среќни празнициИако, ова не им оди многу добро на сите пет, нивните обиди се слатки, а нивната појава, провокативна, како и секогаш. Па, среќни празници!Ангелите на Victoria’s secret ни посакуваат среќни празнициАнгелите на Victoria’s secret ни посакуваат среќни празнициАнгелите на Victoria’s secret ни посакуваат среќни празнициАнгелите на Victoria’s secret ни посакуваат среќни празници

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. feriza Reply

    feriza vi posakuva srekni praznici

Остави коментар